Po meczu Polska-Senegal rozwścieczony wynikiem meczu kibic z Piły nie wytrzymał nerwowo i wyrzucił telewizor przez okno.

Jak wiadomo nasza reprezentacja nie zagrała najlepiej na mundialu. Na samym początku ponieśli porażkę z Senegalem, a potem w meczu o wszystko z Kolumbią.

Jutro 27 czerwca odbędzie się ostatni honorowy mecz naszej reprezentacji z Japonią. Potem czeka ich powrót do domu. Zawodnikom ciężko jest przyjąć, to do świadomości. Pewien 46-latek z Piły z powodu przegranej polaków, podczas pierwszego meczu wyrzucił z drugiego piętra telewizor za okno.

Zgłoszenie takie otrzymali 19 czerwca pilscy policjanci. Stwierdzili, że było to nieodpowiedzialne zachowanie i od razu zajęli się tą sprawą.

Po przyjechaniu na miejsce zdarzenia, policjanci rozpoczęli poszukiwania kibica. Mieszkańcy nie mieli pojęcia, kto dał się tak ponieść emocjom.

Mimo początkowych trudności policjanci szybko wpadli na właściwy trop. Podczas przesłuchania sprawca był bardzo zdenerwowany, z powodu wcześniej wspomnianej porażki z Senegalem – mówi Żaneta Kowalska z polskiej policji.

Mężczyzna za ten wyczyn musi zapłacić karę grzywny 500 zł. Oprócz tego będzie musiał zaopatrzyć się w nowy telewizor.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj